Odpromieniowanie

mieszkań, domów, instytucji użyteczności publicznej itd.

Lokalizacja i zabezpieczenie miejsc

pod budowę nowego domu. 

Odpromieniowanie

mieszkań, domów, instytucji użyteczności publicznej itd.:


Wszyscy mieszkańcy naszej ziemi, a więc nie tylko ludzie, ale i zwierzęta, a także rośliny reagują na promieniowanie geopatyczne, które dla żywych organizmów nie jest obojętne, a wręcz bardzo szkodliwe. Są zwierzęta i rośliny, które je lubią i jest to dla nich korzystne. Są to: koty, pszczoły, szczury, mrówki i termity a, z roślin to: orzech, topole, wierzby, pomidory itd. Zwierzęta gospodarcze, tak jak i ludzie, bardzo źle znoszą ten rodzaj promieniowania. Są rozdrażnione lub osowiałe, chorują, krowy dają mniej mleka, świnie mają mały przyrosty pomimo najlepszych pasz, źle się rozmnażają.


Człowiek przebywając w zapromieniowanym środowisku, zbiera to wszystko, w zależności od wrażliwości radiestezyjnej. Nieraz wystarczy nam nawet niezbyt długi okres czasu, aby organizm ludzki zareagował. Do najczęstszych chorób należą: nowotwory złośliwe, białaczka, schorzenia serca, kręgosłupa, nerek, wątroby oraz reumatyzm. Jeżeli śpimy lub przebywamy w miejscach promieniowania żył wodnych, uskoków tektonicznych, siatki szwajcarskiej, to z góry wiadomo, że będziemy nerwowi lub ospali, ze złym samopoczuciem, brakiem koncentracji, niewyspani pomimo dużej ilości snu. Ponadto, tracimy odporność organizmu. Dzieci źle się uczą, są zdekoncentrowany, nerwowe, a w nocy uciekają ze swoich łóżek, oraz może u nich występować moczenie nocne. Dzieci są największymi odbiorcami promieniowanie geopatycznego.Na podstawie bardzo bogatej literatury, a także wieloletnich doświadczeń, stwierdzam ponad wszelką wątpliwość, że istnieje bardzo ścisły związek pomiędzy chorobami występującymi u mieszkańców, a powoli i skutecznie działającymi niewidzialnym, bardzo niebezpiecznym, promieniowaniem.
  Oprócz promieniowania geopatycznego i elektrycznego jest jeszcze jedna pułapka czyhająca na nas. Jest to promieniowanie z kosmosu, tzw. siatka Szwajcarska, gdyż pierwsi odkryli ją Szwajcarzy w 1975 roku. Są to pionowe ściany promieniowania, szerokości około 20 cm w kierunku północ-południe a odległość między nimi wynosi 2 m oraz wschód - zachód w odległości 2,5 m. Tworzy ona prostokątne oczka, a na skrzyżowania ścian stanowią tzw. węzły. Szkodliwość tej siatki określa się w trzech stopniach. Nieuleczalne choroby powoduje siatka III stopnia. Dłuższe przebywanie (praca, wypoczynek) na węzłach czy nawet ramionach tej siatki, jest bardzo szkodliwe dla organizmów żywych.


"Po przeprowadzeniu ekspertyzy, zabezpieczam szkodliwe promieniowanie żył wodnych, uskoków tektonicznych i siatki szwajcarskiej profesjonalnym odpromiennikiem (moderatorem tła), z gwarancją producenta na 10 lat. "

Mirosław Mazurek

Lokalizacja i zabezpieczenie 

miejsc pod budowę nowego domu.

Usytuowanie nowego, budowanego domu, wiąże się głównie z rozmieszczeniem na powierzchni ziemi wpływu siatki szwajcarskiej i cieków wodnych, których promieniowanie można wyeliminować przed rozpoczęciem budowy. Ściany nośne budynków należy usytuować tak, aby promieniowanie geopatyczne można zneutralizować za pomocą tzw. kamieni węgielnych (otoczaki granitowe z rzeki górskiej Białka Tatrzańska). Odpowiednio umieszczone przez radiestetę w węgły nowo powstającego budynku, zabezpieczają go przed promieniowaniem raz na zawsze.

Napisz do nas

radiestezja.mazurek@gmail.com