Lokalizacja miejsca pod studnię

metodą radiestezyjną

Lokalizacja miejsca pod studnię

z podaniem głębokości i wydajności. 
Niektórzy ludzie twierdzą, że woda pod ziemią jest wszędzie, ale niestety tak nie jest. Dlatego od najdawniejszych czasów w tym celu wykorzystywano właściwości radiestezyjne niektórych ludzi (nie wszyscy je posiadają). Podczas wieloletniej pracy w zawodzie, spotkałem dużo ludzi, dla których metody pracy radiestety są niepojęte, a zarazem fascynujące.

Od 1992 roku mam na swoim koncie około 6000 studni z pełną dokumentacją. Szukałem wody dla bardzo znanych rozlewni wód mineralnych (wody butelkowane które, znajdują się w ciągłej sprzedaży w sklepach), osiedli mieszkaniowych, studni zbiorczych dla wielu gmin oraz dla osób prywatnych.
Na swoim koncie, mam również poszukiwanie najlepszych złóż wód siarkowych dla uzdrowisk, zakończone wielkim sukcesem.Znajduję wodę na różnym terenie, często w obszarach wysoko położonych.

Szukam wody podając:
• wydajność w litrach na godzinę lub dobę
• głębokość w metrach

Współpracuję z różnymi firmami wiertniczymi.
Jeżeli chodzi o moją wiarygodność, wynosi 98%, chociaż te 2% to nie do końca musi być moja nie skuteczność, ponieważ zależy to również od solidności i rzetelności firmy wiertniczej, która wykonuje usługę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wiedzą na temat radiestezji zapraszam na mojego bloga. 

Napisz do nas

radiestezja.mazurek@gmail.com